Autorizovaný BMW servis

Sezónní produkty 

Styloví pomocníci na jaro a léto 2023

Užijte si stylové léto s produkty BMW 


S létem přichází komfort. Originální příslušenství BMW bude vaším věrným parťákem při cestách za dobrodružstvím. Systém BMW Travel and Comfort přináší maximální komfort a pohodlí a doplní jedinečný interiér vašeho auta. Další produkty od značky BMW se postarají o pohodové balení a přepravu všech nezbytností. Výlet na kola usnadní nosiče a moderní střešní boxy ochrání všechno, co byste mohli během svého dobrodružství potřebovat.


Poptat produkty

BMW Rohož do zavazadlového prostoru s úchytnými body 


Jedinečná oboustranná ochrana podlahy do zavazadlového prostoru, která usnadní váš každodenní život. Má úchytné body pro zavazadla pro bezpečný převoz každého nákladu. Předměty můžete připevnit k hornímu koberci a nečistoty budou na první pohled téměř neviditelné. Druhá strana rohože je naopak vhodná pro přepravu mokrého a špinavého nákladu. Je navržena pro snadnou údržbu a čištění vodou. 


*Pro BMW X1

Cena: 4.100 Kč


BMW a MINI střešní držák na kola 


Výlet na kolo a jeho přeprava nikdy nebyla jednodušší. Na hory, do města, nebo na pláž? Tyto nosiče jízdních kol na střechu vozu (BMW či MINI) umožňují snadnou montáž i manipulaci a uzamykatelný systém zase zabraňuje krádeži či poškození. Moderní atraktivní design produktů BMW a MINI podtrhne styl vašeho auta.  

BMW Střešní box


Uzamykatelný střešní box ochrání vaši výbavu před krádeží a nárazem. Má trojité centrální zamykání na každé straně a je možné jej pohodolně naložit. V klasickém černém provedení a s bočními lištami v odstínu Titan Silver krásně doplní každé BMW. Vybírat můžete rovnou ze tří velikostí – 320L, 420L, 520L

Cena: 21.000 Kč
*420L box, cena bez montáže


Systém BMW Travel and Comfort 


Úložná řešení, bezpečnost, styl. Objevte produkty jako stvořené pro vaše BMW a dokonalé přizpůsobené všem plánům na letošní léto. Originální příslušenství BMW Travel and Comfort vám nabízí komfort ať už vyrazíte k moři, do města nebo na túru do hor.

BMW Sklopný stolek


Sklopný stolek s nastavitelnou výškou i úhlem nabízí praktický držák nápojů. Je vybaven ochranou proti přetížení, lze jej snadno připojit k samostatně dostupnému základnímu nosiči nebo k volitelné výbavě Travel and Comfort na opěradlech předních sedadel pomocí korektoru. 

Cena: 2.800 Kč

BMW Univerzální držák tabletu


Univerzální držák tabletu lze otočit o 360° a lze jej uzamknout v libovolném sklonu. Je nastavitelný pro různé velikosti a uchycuje se k samostatně dostupnému základnímu nosiči nebo k volitelné výbavě Travel and Comfort. Uchyťte svůj tablet bezpečně s BMW univerzálním držákem pro širokou paletu tabletů o úhlopříčkách od 7 do 11" ať už se jedná o Apple, Samsung, či jiné zařízení. 

Cena: 4.400 Kč

Objevte další originální příslušenství k vašemu BMW


Omrknout produkty     Poptat produkty
V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz