Autorizovaný BMW servis

Sezónní produkty 

Do města i na hory s BMW 


Vyražte na cesty a užijte si zimu jako z pohádky. Pokud plánujete nějaké to horské dobrodružství - máme pro vás pár typů. Tyto sezónní produkty zpříjemní každý výlet i život ve městě. Styloví pomocníci od značky BMW doplní jedinečný styl vašeho vozu. Nyní s 20% slevou!


Poptat produkty

BMW Držák na lyže a snowboard, výsuvný 


Ať už jedete s rodinou, anebo partou kamarádů, tento držák na lyže a snowboard to unese. Snadno převeze 5 párů lyží nebo 4 snowboardy a je vhodný i pro přepravu hůlek. Jednoduše se montuje i používá, lze jej totiž vysunout po straně pro lepší nakládání. 

BMW Střešní box


Uzamykatelný střešní box ochrání vaši zimní výbavu před krádeží a nárazem. V klasickém černém provedení a s bočními lištami v odstínu Titan Silver krásně doplní každé BMW. Vybírat můžete rovnou ze tří velikostí – 320L, 420L, 520L

BMW Škrabka na led, teleskopická 


Ranní mráz a zamrzlá okna, každý to známe. Usnadněte si práci s teleskopickou škrabkou na led, která se přizpůsobí vašim potřebám. Praktický a funkční doplněk, který nesmí chybět v žádném voze. Navíc díky smetáku na sníh své BMW dokonale připravíte na cestu.
V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz