Autorizovaný BMW servis

Kariéra v Auto Base

Přidej se k nám a nech svůj talent vyniknout

Rosteme a rozšiřujeme tým, chceš růst s námi?

Auto Base je autorizovaný servis BMW se sídlem v pražských Štěrboholech, pro který je růst a profesionalita na prvním místě. U nás můžeš na zastaralé postupy a anonymní prostředí rovnou zapomenout. K našim lidem totiž přistupujeme stejně jako k našim zákazníkům – individuálně, s respektem a péčí. Nejsme jedna z těch firem, kde o šéfovi čteš akorát tak z podnikových novin, jsme mladá společnost tělem i duší.

Proč rozjet svou kariéru zrovna u nás?

  • jsme česká firma
  • nabízíme moderní pracovní zázemí, máme novou dílnu, lakovnu i kanceláře
  • práce s nejmodernějším vybavením
  • přátelský kolektiv
  • férový plat a jednání
  • sleva na nákup v lifestyle shopu
  • zaměstnanecké slevy
  • dostaneš třeba i firemní telefon

Nabízené pozice

Recepční

Náplň práce
  • Komunikace se zákazníky
  • Sjednávání schůzek
  • Administrativa
Co požadujeme?
  • zkušenosti z oboru a schopnost odvést kvalitní práci
  • zručnost a pečlivost
  • spolehlivost a samostatnost
  • Praxe + anglický / něměcký jazyk výhodou

Přidáš se k nám?

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na obratil@autobase.cz.