Autorizovaný BMW servis

Produkt měsíce

Co asi letos přinese Ježíšek? 

U nás nosí dárky jedině od značky BMW a letos s nimi navíc udělá radost celé rodině. Na své si přijdou malí i velcí a radost z užívání praktických, a přitom stylových překvapení vydrží po celý rok.


Vybrali jsme pro Vás produkty, které pod stromečkem zazáří. Dopřejte si kouzlo Vánoc ve stylu BMW.

BMW Věšák na šaty 


Stylový věšák na šaty umožní přepravu oblečení bez pomačkání a vy budete vždy připraveni na každou příležitost. Ramínko lze z nosníku odpojit a obleky či saka kamkoliv pohodlně přenést. S tímto malým pomocníkem poházeným bundám na zadním sedadle definitivně odzvonilo.
BMW věšák na šaty: 2.000 Kč*


*balení neobsahuje nosník

BMW držák tabletu 


Klidná jízda je příjemná, ale pro mnohé z rodičů bývá nadstandard. Praktický držák tabletu Vašim ratolestem dodá komfort při sledování oblíbených pořadů, či hraní her. Až příště zase vyrazíte na cesty, bude o Vaše nejdražší skvěle postaráno a vy si užijete skvělý pocit z jízdy.
BMW Držák tabletu: 600 Kč*


*balení neobsahuje nosník

#Tip na vánoční dárek:

BMW Nabíjecí USB 


Na delších cestách se nabíječka v autě stává nezbytností. Tato nabíječka s funkcí rychlého nabytí bude Vaším věrným společníkem na každé cestě. Duální systém umožňuje nabití dvou zařízení a jedinečný design BMW příslušenství zajistí, že se Vám bude do interiéru vozu krásně hodit.
BMW Nabíjecí USB: 750 Kč
V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz