Autorizovaný BMW servis

LAKOVNA A KLEMPÍRNA

Dopřejte svému BMW servis, který si zaslouží.

Vrátíme vašemu vozu původní lesk 


Ať už se jedná o škrábance, poškozený lak, nebo o poničenou karosérii, jsme tu pro Vás. 
Objevte kompletní lakýrnické a klempířské práce, které nabízíme. Nejmodernější technologie, precizní péče našich specialistů a ty nejvyšší standardy značky BMW, nejen pokud jde o laky a použité materiály. V naší autorizované lakovně a klempírně zajistíme, aby bylo Vaše auto opět jako nové. Podívejte se, jak takové opravy probíhají.

Karosářské práce BMW


Opravy karoserie BMW podléhají přísným regulacím a jsou u nás prováděny vysoce kvalifikovanými servisními specialisty BMW. 

Bez ohledu na rozsah poškození jsou používány nejmodernější techniky a originální díly BMW, které zajišťují, že bude Vaše BMW v tak dobrém stavu, že úspěšně splní veškeré požadavky nárazových zkoušek BMW.OBJEDNAT SERVIS

Certifikovaná lakovna


Nalakujeme, rozleštíme, vybrousíme. Jednotlivé díly, nebo klidně celý vůz opravíme rychle a podle vašich představ v naší autorizované lakovně. 
Kvalita je vždy na prvním místě, proto k lakování aut používáme produkty splňující ty nejpřísnější standardy. Díky jedinečným vlastnostem používaných materiálů vydrží lak dlouhá léta. Pravidelnou péčí udržujete své BMW v optimální kondici. Poškozený lak je sice nevzhlednou záležitostí, ale po čase způsobí problémy s korozí a další nepříjemnosti.

Certifikovaná klempírna


Poškozená kapota malými důlky, promáčkliny různých velikostí, nebo zničená karosérie po autonehodě? Poradíme si se vším! Nabízíme kompletní autoklempířské práce v naší autorizované klempírně. K opravě vozů používáme nejmodernější technologie a všichni naši servisní technici mají minimálně 10 let zkušeností. Svěřte se do rukou profesionálů.

Proč zajet k nám?


Disponujeme zcela novou a plně vybavenou lakovnou a klempírnou, splňující i ty nejpřísnější standardy BMW. Narozdíl od jiných servisů máme všechny provedené práce pod maximální kontrolou. Právě díky tomu můžeme zákazníkům zaručit tu nejvyšší kvalitu a zároveň příznivé ceny.


V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz