Autorizovaný BMW servis

Připravte se na léto

Jarní akční nabídky pro maximální radost z jízdy.

Léto. Slunce. Servis.

Zima, sníh a sůl na silnicích? Na to můžete směle zapomenout! Nicméně váš podvozek, karoserie a okna si na zimu zatím pamatují. Před začátkem sezóny je třeba vaše BMW pořádně zkontrolovat a důkladně prohlédnout některé jeho části.
BMW Jarní prohlídka

Naši servisní specialisté pečlivě zkontrolují například motor, převodovku, systém brzd a světlomety. Vyhněte se nepříjemnému překvapení a objednejte se na jarní prohlídku ještě dnes. 
JARNÍ PROHLÍDKA NYNÍ POUZE ZA 700 KČ


Objednat prohlídku     Více informacíVýhodné servisní nabídky

V Auto Base poskytujeme prvotřídní péči o váš vůz a věříme, že si ji zaslouží opravdu každý. Dopřejte svému vozu servis, který si zaslouží za příznivou cenu. Nabízíme mnoho výhodných balíčků a jedním z nich je i BMW Service Inclusive.


BMW Service Inclusive
Využívejte servisní služby BMW, kdykoliv je budete během dohodnutého období potřebovat. A to vše za jednu pevně danou platbu. Poznejte servis, který je vytvořen na míru vašim požadavkům!


Objevte další výhodné nabídky     Chci servis

Pro dokonalé letní dobrodružství

Užijte si léto naplno a bez starostí!

Teplé letní dny a nezapomenutelné výlety už čekají. A my jsme tu od toho, aby každá vaše jízda byla nezapomenutelná. Pro dokonalé letní dobrodružství využijte náš servis kol a pneumatik či kompletní kontrolu klimatizace včetně její dezinfekce.


Kontrola klimatizace včetně dezinfekce
Díky kontrole klimatizace vám bude i v horkých dnech příjemně a v interiéru vašeho auta bude panovat jen pohoda. Naši servisní specialisté s desetiletou praxí vyčistí a vydezinfikují chladící systém pro zdravé klima a maximální komfort. Doporučujeme tuto službu využít ještě před začátkem léta.


Chci servis


BMW Servis kol a pneumatik
Využijte kvalitní služby našeho pneuservisu za atraktivní cenu. Vyměníme pro vás zimní pneumatiky za letní, zkontrolujeme hloubku dezénu, tlak v pneumatikách a stav brzd. V neposlední řadě na sezónu pneumatiky uskladníme a provedeme jejich čištění a vyvážení. 


Objednat servis      Více o pneuservisu

Pro koupi pneumatik, kol a disků na auto nás neváhejte kontaktovat. V našem BMW shopu si vybere každý. Navíc pokud u nás zakoupíte zimní či letní pneumatiky, získáte pojištění proti defektu zcela zdarma!


Zjistit více

V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz