Autorizovaný BMW servis

Připravte se na jaro

Jarní akční nabídky pro maximální radost z jízdy.

Jaro. Slunce. Servis.

Jaro je tady a s ním přichází nové příležitosti. S našimi jarními službami bude vaše BMW připravené na nové dobrodružství. S trochou péče před sezonou zaručíme, že vaše auto bude připravené na slunce, dešťové kapky i jarní výlety.
BMW Jarní prohlídka

Naši servisní specialisté pečlivě zkontrolují například motor, převodovku, systém brzd a světlomety. Vyhněte se nepříjemnému překvapení a objednejte se na jarní prohlídku ještě dnes. 
JARNÍ PROHLÍDKA NYNÍ POUZE ZA 700 KČ


Objednat prohlídku     Více informacíVýhodné servisní nabídky

V Auto Base poskytujeme prvotřídní péči o váš vůz a věříme, že si ji zaslouží opravdu každý. Dopřejte svému vozu servis, který si zaslouží za příznivou cenu. Nabízíme mnoho výhodných balíčků a jedním z nich je i BMW Service Inclusive.


BMW Service Inclusive
Využívejte servisní služby BMW, kdykoliv je budete během dohodnutého období potřebovat. A to vše za jednu pevně danou platbu. Poznejte servis, který je vytvořen na míru vašim požadavkům!


Objevte další výhodné nabídky     Chci servis

Pro dokonalé jarní dobrodružství

Užijte si jaro naplno a bez starostí!

S příchodem jara je čas zajistit optimální přípravu vašeho vozu. Nechte nás provést důkladnou kontrolou a péčí o podvozek, karoserii a okna, abyste mohli bezstarostně vychutnat jarní radovánky.


Chci servis


BMW Servis kol a pneumatik
Využijte kvalitní služby našeho pneuservisu za atraktivní cenu. Vyměníme pro vás zimní pneumatiky za letní, zkontrolujeme hloubku dezénu, tlak v pneumatikách a stav brzd. V neposlední řadě na sezónu pneumatiky uskladníme a provedeme jejich čištění a vyvážení. 


Objednat servis      Více o pneuservisu

Pro koupi pneumatik, kol a disků na auto nás neváhejte kontaktovat. V našem BMW shopu si vybere každý. Navíc pokud u nás zakoupíte zimní či letní pneumatiky, získáte pojištění proti defektu zcela zdarma!


Zjistit více

V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz