Autorizovaný BMW servis

ZAŽIJTE JARO

A veškerá jeho dobrodružství s BMW originálním příslušenstvím a službami.

Objevte jarní dobrodružství 

Jaro je tu a přináší s sebou nové možnosti! Vyjeďte bezstarostně do jara a na začátku této krásné sezóny si nechte prohlédnout své auto našimi servisními techniky. S BMW originálním příslušenstvím a službami budete vy i vaše BMW dokonale připraveni na vše, co vám jaro přinese.. 
Maximální bezpečnost a komfort díky BMW produktům, které jsou skvěle přizpůsobeny vašemu vozu. Žádná cesta není dost dlouhá, žádné hory nejsou příliš vysoké, žádné dobrodružství není dost velké. 

KATALOG PŘÍSLUŠENSTVÍ 

BMW originální letní pneumatiky a kompletní sady kol


Máme tu opět jaro a proto je důležité si zajistit správnou výbavu. S letními pneumatikami od BMW si můžete být jisti maximální radostí z jízdy a bezpečností, a to i na horkých površích. Pro optimální přípravu na letní období doporučujeme nejen výměnu pneumatik, ale také provést jarní kontrolu, aby vaše auto bylo připraveno na každou výzvu, kterou letní období přinese. Užijte si cestování s jistotou a pohodlím, a to i v těch nejnáročnějších letních podmínkách. 


Schválené pneumatiky BMW jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními prémiovými výrobci pneumatik a splňují nejvyšší kvalitativní standardy BMW. Každá pneumatika prošla přísným testováním až 50 různých kritérií kvality. Mají mimořádně dlouhou životnost, jejich speciální materiály a složení pomáhají snižovat spotřebu paliva a hlučnost uvnitř i vně vašeho BMW. 
Při zakoupení pneumatik u nás navíc získáte pojištění zdarma! Pojistěte se proti škodám vzniklým ostrými předměty, nárazem do obrobnuníku při parkování, škodám způsobených vandalismem či proti krádeži pneumatik. 
Dopřejte svému vozu nový vzhled a vyjádřete svůj osobitý styl. S BMW originálními letními kompletními koly získáte maximální jízdní komfort a bezpečnost. Dokonalost je v detailu! 

Poptejte u nás originální příslušenství a produkty, rádi vám pomůžeme s výběrem. 

Individualita bez hranic

Dopřejte si více přepravního prostoru, bezpečí i stylu na každé cestě. Od elegantního ochraného BMW pouzdra, přes rohož do zavazadlového prostoru až k BMW nosiči lyží a snowboardů.
Poptejte u nás originální příslušenství a produkty, rádi vám pomůžeme s výběrem. 


KATALOG PŘÍSLUŠENSTVÍ

BMW servis kol a pneumatik

Postaráme se o to, aby vaše BMW plnilo nejvyšší bezpečnostní standardy. Nabízíme servisní řešení, která jsou dokonale přizpůsobená vašim potřebám a požadavkům vašeho BMW. Připravte se a zažijte všechny podoby zimy!
Vyměnte si letní pneumatiky za rozumnou cenu! Zkontrolujeme hloubku dezénu a stav brzd pro maximální bezpečnost. Zimní kola pro vás umyjeme a provedeme jejich vyvážení a vy tak budete připraveni na svou příští cestu. Letní kola následně uschováme.

CHCI SERVIS

BMW FIT servis

Díky našim individuálním servisním balíčkům máme řešení také pro vozy starší 5 let. Získejte 20% slevu na materiál i práci! Za atraktivní cenu vyměníme olej, uděláme servis brzd, vyměníme mikrofiltr, nebo třeba brzdové kapaliny. Ozvěte se nám pro více informací.

ZJISTIT VÍCE


Dále nabízíme servisní balíček BMW Repair inclusive, který prodlouží záruku vašeho auta nad rámec standardní dvouleté záruky, anebo třeba BMW Service inclusive, který máte zcela zdarma při rozsvícení varovné kontrolky na vašem BMW. 
Pro všechny zákazníky máme na servisní půjčovně připravené zbrusu nové vozy BMW! Po dobu servisování vašeho auta si tak užijete pocit výjimečnosti a zachováte si flexibilitu, na kterou jste zvyklí. 
Zajímá vás více? Ozvěte se nám a zažijte všechny podoby zimy.
V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz