Autorizovaný BMW servis

Sezónní produkty 

Vyražte na cesty s originálním příslušenstvím BMW.

Když dobrodružství volá 


Dokonale přizpůsobené vašemu BMW a všem vašim potřebám. Prozkoumejte produkty, které zvýší bezpečnost a komfort ať už se vydáte kamkoliv. Kamera BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro se stane spolehlivým společníkem během dlouhých výletů za dobrodružstvím, ale  i během jízd a parkování ve městě.  Systém BMW Travel and Comfort přináší maximální pohodlí, postará se o zábavu během cesty a doplní jedinečný interiér vašeho auta. Poptat produkty

BMW Advanced Car Eye 3.0 PRO 


Jedinečná kamera BMW Advanced Car Eye 3.0 PRO je tvořena vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před a za vozidlem, a to i v případě, že je zaparkované. Kameru tak můžete používat jak za jízdy, tak i při parkování, kdy je vaše vozidlo díky této kameře neustále střežené. 
  • Kamera Advanced Car Eye 3.0 používá radarovou technologii a G senzor pro detekci možných nehod. Inteligentní systém rozlišuje a vyhodnocuje okolní pohyby a spouští nahrávání videa pokud je situace relevantní.
  • Kameru je možné používat jak při jízdě tak při parkování, kdy můžete mít vozidlo střežené až 24 hodin. Světelný senzor zajišťuje vynikající kvalitu ve dne i v noci.
  • Kameru Advanced Car Eye 3.0 můžete ovládat díky aplikaci Advanced Car Eye 3.0, která je volně dostupná na AppStore a Google Play nebo přes displej kamery.
  • Kamera je použitelná na téměř všechny modely BMW a MINI.
  • Kritické situace jsou ukládány zvlášť a zůstávají uložené.


Cena: 9.835 Kč bez DPH
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Systém BMW Travel and Comfort 


Úložná řešení, bezpečnost, styl. Produkty Travel and Comfort, vyrobené na míru vašemu BMW se postarají o maximální pohodlí ať už vyrazíte k moři, do města nebo na túru do hor.

BMW Sklopný stolek


Sklopný stolek s nastavitelnou výškou i úhlem nabízí praktický držák nápojů. Je vybaven ochranou proti přetížení, lze jej snadno připojit k samostatně dostupnému základnímu nosiči nebo k volitelné výbavě Travel and Comfort na opěradlech předních sedadel pomocí korektoru. 

Cena: 2.314 Kč bez DPH

BMW Univerzální držák tabletu


Univerzální držák tabletu lze otočit o 360° a lze jej uzamknout v libovolném sklonu. Je nastavitelný pro různé velikosti a uchycuje se k samostatně dostupnému základnímu nosiči nebo k volitelné výbavě Travel and Comfort. Uchyťte svůj tablet bezpečně s BMW univerzálním držákem pro širokou paletu tabletů o úhlopříčkách od 7 do 11" ať už se jedná o Apple, Samsung, či jiné zařízení. 

Cena: 3.626 Kč bez DPH

BMW ramínko na šaty 


BMW ramínko na oblečení umožňuje převážet šaty na zadní straně opěradla předního sedadla. Ramínko lze jednoduše z držáku sejmout a vzít šaty kamkoliv sebou. 


Cena: 1.736 Kč bez DPH

Objevte další originální příslušenství k vašemu BMW


Omrknout produkty     Poptat produkty
V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

+420 242 451 200

info@autobase.cz